Pečeme pro vás již více než 100 let
16. 11. 2017   Selský chléb

Jak jinak než poctivý kváskový chéb, který se od našeho nejoblíbenějšího obyčejného cheba liší způsobem úpravy před vsazením do pece. Selský chléb se peče přesně tak, jak jej pekař ručně připravil, tedy s moukou na celém povrchu bochníku. Získá tím zajímavou charakteristickou povrchovou strukturu a barvu.
12. 10. 2017   Zcela nový Smetanový dezert

Naše portfolio dobrot bylo obohaceno o skvělý smetanový dezert. Jak je naším dobrým zvykem, je vyroben z nejlepších surovin a přináší kombinaci chutí zakysané smetany, jahod, kokosu, slunečnicových a sezamových semen a medu. A trocha cukru je tam také :-)
6. 7. 2017   Plněný Mega preclík

Připravili jsme pro vás opravdovou chuťovku. Připravujete párty, rodinnou či firemní oslavu, nebo vás někdy večer přepadne opravdu veliký hlad? Pak si objednejte MEGA preclík! Základem je naše perfektní vekové těsto, křupavé a čerstvé. A dovnitř dáme to, co máte rádi. Sladkou nebo slanou náplň, právě tak, jak vám to nejvíce chutná. Preclík má průměr více než 40 centimetrů, je ho tedy pořádný kus!
30. 3. 2017   Škvarkové pagáčky

K pivu či vínu je vždy dobré něco zakusovat, to je známá věc. Nabídněte si tedy naši novinku, škvarkové pagáčky. S pomocí nejlepších odborníků jsme vyladili vyváženou chuť, podmanivou vůni a povzbudivou barvu... Během ověřování receptury jsme vyzkoušeli mnoho druhů piv a nesčetné odrůdy skvělých, přirozeně moravských vín. Shledali jsme, že naše pagáčky jsou opravdu kompatibilní se všemi, které jsme měli možnost do testů nasadit. Věřte, byl to náročný úkol, na který jsme se ovšem mimořádně těšili :-) Dejte nám prosím zprávu, zda k vašim nápojům sedly přesně tak, jako nám.
28. 3. 2017   Mysli míša

Že je míša velká pochoutka nejen pro děti ví každý. Říkáte si - může být ještě lepší? Může! Ochutnejte úplně nového míšu s mysli. Je to přímo úžasná kombinace vloček, datlí a kousků čokolády...
25. 3. 2017   Opravdu velký kus :-)

Na fotce tak nevypadá, ale tento "kousek" má rozměry i hmotnost vskutku impozantní. Stejně tak je dobrý. Schválně, dá si ho někdo naráz? Seberte odvahu a objednejte si ho celý, protože jinak jsme nuceni jej krájet... Na chuti ani vůni se tím naštěstí vůbec nic nezmění :-) Co novinka obsahuje? Špenát, slaninu, kukuřici, sýr a kečup. A není to pizza, je to slaný táč!
3. 10. 2016   Úplně nový závin meruňkový

Čekání se vyplatilo, dnes vám představujeme úplně nový, jemně cukrovaný, silně voňavý a neobyčejně dobrý závin. Jako vždy z nejlepších surovin, no prostě jako od babičky. A babičky si, jak je všeobecně dobře známo, vždy dávají záležet :-) My jsme také nic nepodcenili, kdybyste mohli cítit tu vůni, která nás téměř omámila při fotografování...
3. 10. 2016    Závin podruhé, tentokrát borůvkový

Nebudeme troškařit... K meruňkovému závinu dáme také borůvkový, vždyť ve dvou se to lépe táhne :-) A nejen to, výrazná chuť borůvek ještě umocnila zážitek z vůně, barvy, křupavé kůrky bohatě zdobené jemným sypaným cukrem... Dejte si také, máme ho právě čerstvě upečený!
11. 6. 2016  Dětský den s F. Bartošem, Zlín, Baťův Institut

Akce pořádané Baťovým institutem ve Zlíně jsou vždy perfektně připraveny. Nejinak tomu bylo i tentokrát. Hlavně děti si přišly na své a řádily jak se patří. Nu a pohyb žádá mnoho energie, takže jim chutnalo, z toho máme vždy velkou radost. Chutnalo také dospělým a i když to tak z fotografie nevypadá, protože je pořízena ještě před zahájením akce, měli jsme mnoho pohybu také my :-)
11. 6. 2016  Dětský den s F. Bartošem, Zlín, Baťův Institut

Přijďte ochutnant naše dobroty v sobotu 11.6. do Zlína! V rámci dětského dne s Františkem Bartošem, který je pořádán Baťovým Institutem ve Zlíně, se na vás těšíme od 9:00 do 13:00 mezi budovami 14. a 15, kde najdete náš stánek jako součást doprovodného programu. Pro děti budou připraveny hry, soutěže, houpačky, kolotoč, malování na obličej... Podívat se budete moci na vystoupení dětských folklorních souborů a umění lidových řemeslníků. Těšíme se na vás!
6. 6. 2016   Pizza na míru dle vašeho gusta

Minipizza je nám málo! Umíme větší, ještě větší...  zkrátka, umíme pro vást upéci opravdu velkou pizzu. Navíc přesně podle vaší chuti a vámi vybraných ingrediencí. Tedy ještě přesněji: to správné těsto vždy považujme za neměnný základ a vše ostatní je na vás :-) Vytvořte pro své blízké překvapení třeba k oslavě narozenin, nebo jen tak - pro radost! Jak na to? Snadno, objednávky přijímáme přímo v pekárně, nebo nám zavolejte a pište.
25. 5. 2016   Honzovy buchty

Přijďte ochutnat, máme upečeny nové buchty. Honza pro vás připravil krásně nakynuté, v domácím pekáči pečené, skvělými povidly řádně naplněné a cukrem bohatě zdobené buchty. Vypadají dobře, co říkáte? A stejně dobře chutnají, vyzkoušejte je a sami uvidíte, že se nám podařily :-)
14. 11. 2015   Slovácko v tradici, Uherské Hradiště

V Uherském Hradišti jsme doma, nemohli jme tedy už podruhé chybět! Jsme držiteli certifikátu Tradiční výrobek Slovácka, takže podpora této skvělé akce je pro nás velmi příjemnou samozřejmostí. Návštěvníci mohli vidět a hlavně ochutnat naše výrobky - světe div se, našli se i tací, kteří o nás vůbec nevěděli.. Příjemné bylo také setkání s dalšími výrobci tradičních regionálních produktů.
24. 10. 2015   Ševcovská pouť 2015, Zlín

V rámci výborné spolupráce s Baťovým institutem jsme se rozhodli podpořit Ševcovskou pouť. Představili jsme sebe i sortiment produktů, které mohli poutníci samozřejmě ochutnat. A poutníkům chutnalo, snědlo se opravdu všechno :-)
26. 7. 2015    Pekařská neděle, Zlín

Ve Zlíně vládli v neděli pekaři. A u toho jsme samozřejmě byli také, to je přece jasné :-) Našemu stánku dominoval především chleba všech druhů, které pečeme. Chléb jsme doplnili velkými koláči, zbudily velkou pozornost a moc chutnaly.
22. 5. 2015   Galerijní a muzejní noc, Zlín

Chceme být vidět i ve Zlíně a proto jsme se v rámci prezentace naší pekárny rádi stali součástí zajímavé akce, pořádané Baťovým institutem ve Zlíně. Návštěvníkům chutnalo, během několika hodin jsme prodali úplně všechny chleby, koláče, táče i preclíky. Pokud budeme pozváni i příště, dopředu slibujeme, že přivezeme mnohem větší zásoby nejen tradičních dobrot, ale i novinek :-)
4. 5. 2015   Nová prodejna ve Zlíně!

Významný den v rozvoji naší pekárny, otevřeli jsme totiž prodejnu v krásně rekonstruované budově OD13 v oblíbeném průmyslovém areálu bývalého Svitu. Je nám potěšením oslovit obyvatele Zlína naším typickým kváskovým chlebem a samozřejmě také dalšími výrobky. Navázali jsme rovněž spolupráci s několika obchodními partnery a věříme, že Pekárna u Jahodů bude mít dobré jméno i ve Zlíně.
12. 12. 2014   Ochranná známka Tradiční výrobek Slovácka

Stali jsme se nositeli ochranné známky Tradiční výrobek Slovácka. Tato značka zaručuje především kvalitu výrobků, jejich vazbu na vymezené území, tradici výroby a šetrnost k přírodě. Právo využívání vzniká na základě posouzení odborné komise. Náš chléb obyčejný, táč s ovocem, koláč tlačený, vánočka, mazanec a kynutí čerti tuto známku a certifikáty získaly v Redutě, při příležitosti prodejní výstavy Slovácko v tradici.
8. 6. 2013   Jarmark v Uherském Brodě

Na začátku června 2013 nás oslovilo město Uherský Brod s nabídkou prezentace našich tradičních regionálních výrobků v rámci Bílokarpatských slavností. Jarmark je skvělou příležitostí seznámit uherskobrodskou veřejnost se sortimentem našich výrobků.
24. 8. 2012   Ocenění v Kroměříži

Odborná porota soutěže Nejlepší chléb zlínského kraje konané v rámci tradičních dožínkových slavností v Kroměříži ocenila druhým místem náš chléb. Prezentovali jsme zde také kynuté koláče, táče, vánočky a další výrobky, které byly díky vysoké návštěvnosti brzy vyprodány. Těšíme se na příští ročník a za ocenění děkujeme, velmi si toho považujeme.