Osazenstvo pekárny čítalo 6 až 7 stálých zaměstnanců, a to včetně učňů a tovaryšů. A co se tehdy nejvíce peklo? Pochopitelně základem sortimentu byl chléb, už tehdy proslulý svou kvalitou a trvanlivostí, jen trochu větší, než jej známe dnes – bochník Jahodova chleba vážil 3 kg. Chleba se peklo více druhů, kromě obyčejného také výběrový bílý (s kmínem), tmavý celožitný a proslulý „komisárek“, vojenský chleba ve tvaru menších hranolků. Ten se dodával po r. 1932, kdy byly založeny kasárny Přemysla Otakara II., právě vojákům. Mouka se dovážela ze Starého Města z parostrojního mlýna Schilder. Pekly se rohlíky, ale byly větší, než je známe dnes, a do těsta se dávalo místo vody mléko. Známé a oblíbené byly loupáčky, které se pekly z převalovaného těsta (někteří pamětníci si je vybaví i dnes), preclíky sypané mákem i bez, a „kaiserky“. Pečivo roznášeli učedníci a tovaryši po městě ve velkých nůších, později je i po blízkém okolí rozváželi na kolech.
Mimochodem, Antonín Jahoda byl vůbec prvním cyklistou v Uherském Hradišti – jako první ve městě si koupil volnoběžný velociped – a jako jeden z prvních si také kolem r. 1935 pořídil osobní automobil značky „Tatra“. Antonín Jahoda byl aktivním členem cukrářského a pekařského spolku (společenství pekařů v Uherském Hradišti dokonce sám dlouho předsedal) a podílel se na tovaryšských i mistrovských zkouškách jako zkušební komisař. Nejen u zkoušek, ale i v rodině a při práci vůbec byl obáván pro svou přísnost, zásadovost i poctivost v řemesle a životě. Během první světové války musel narukovat do císařské armády a bojoval na italské tzv. piavské frontě podél řeky Piávy (pravděpodobně se osobně účastnil poslední rakousko-uherské ofenzivy u města Montello v říjnu 1918, která předcházela úplnému konci první světové války).
Antonín Jahoda umírá náhle a nečekaně v březnu 1937 ve věku 65 let, 4 roky po své druhé svatbě; nedožil se tedy útrap druhé světové války. Prvorozenému synovi Karlovi, který sice měl ambice studovat, ale již ne tolik vůle a vytrvalosti k dokončení studií, zanechal jako následníkovi v řemesle prosperující živnost s výbornou pověstí, vyhlášenou svými výrobky nejen v Uherském Hradišti, ale i za jeho hranicemi.